Kite server

Libre Zebra Kite Z1

Rok výroby: 
2009
Německá společnost Libre převzala výrobu draků od Čínské společnosti Zebra Kite, která v minulosti vyráběla pouze dvou-šňůrové draky pro tamní trh. Zebra Libre Kite nyní produkuje pouze čtyř-šňůrové draky Z1 a Z2.
Z1 může mít velikost 1,5 – 6,5m2. Řadí se na vrchní příčky v žebříčku tažných draků. To vše díky použití materiálů nejvyšší kvality ve spojení s perfektní prací návrhářů pro design a funkčnost kitů. Kompletní set (ready to fly) obsahuje originální vahadla se čtyřmi voskovými šňůrami, které mají rozlišné barevné klíčovaní pro snadnější navázání draka a jejich pastelové barvy krásně vynikají na obloze v jakémkoliv počasí.
Drak, i přes jeho velikost, je velmi snadno ovladatelný. Dokáže se otočit na místě ve středovém bodě, ale zároveň si zachovává poměrnou akceleraci a rychlost. Komory se plně nafouknou ihned po vzletu a vydrží tak až do přistání. Během zatáčení, mírného větru ani létání mimo okno se drak „neláme“ a zachovává si jeho standardní podobu.
Velikosti do čtyř metrů jsou ideální pro volné pouštění jak pro začínající, tak pro pokročilé letce. Vetší rozměry jsou používány pro buggy nebo board. Tlak vzduchu opírající se do vzduchových komor správně zakřiveného draka Vám umožní rychlou jízdu a poskytne značnou dávku adrenalinu, kterou si budete chtít dopřát každičký okamžik, když budete stát na poli, pevně svírat draka v rukou a cítit vítr v zádech. Zebra se nechá velice rychle a snadno ochočit, ale to neznamená, že se létání stane pouze relaxační záležitostí.
4
Váš hlas: Žádná Průměr: 4 (2 hodnocení )