Kite server

Landkiting

BLADE FAT LADY 2013

Rok výroby: 
2013
 Fat lady je speciální kite, navržený do slabého větru. Rychlí a obratný na úrovni 10m kitů. Optimální kite pro české prostředí, kde často nefouká dostatečně silný vítr.
5
Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 hodnocení)

BLADE TRIGGER 2013

Rok výroby: 
2013
 Univerzální a stabilní kite, použitelný pro všechny terény. Vyniká předvídatelností a poslušností. Trigger je vhodný pro začínající, i pokročilé jezdce. Každá jeho velikost má obrovský větrný rozsah. Pátá generace Triggeru nadále definuje rychlý, hbitý a silný all-around. Konstrukce Triggeru obsahuje pouze tři spíry, proto je lehká. Díky této lehké ale pevné konstrukci, je kite velmi snadno ovladatelný a překvapivě rychlý. Trigger je dynamicky vyvážený, předvídatelný a bezpečný. Bezdůvodně nepadá, má tendenci zůstávat ve vzduchu tam, kde ho necháte.
5
Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 hodnocení)

Buster Soulfly 4,4m - 4-šňůrový cvičný kite

Rok výroby: 
2012
Buster Soulfly of výrobce PKD je ideální cvičný kite pro začínající i pokročilé kitery, kteří hledají snadno ovladatelného 4 šňůrového draka s výbornými letovými vlastnostmi. Díky těmto charakteristikám je Buster Soulfly používán nespočetným množstvím kitových škol. Buster Soufly je tím pravým drakem pro začínající kitery, kteří chtějí draka pro landkiting, snowkiting i buggykiting, ovšem i pokročilí kiíteři ocení jeho schopnosti a využijí tohoto draka při silnějším větru. Buster Soulfly je dodáván ve velikostech 1,5 - 2,2 - 3,3 a 4,4 metru.
0
Váš hlas: Žádná

JN Mr. Fantastic

Rok výroby: 
2009

Varábí se ve velikostech 4,5; 6; 8; 10 a 12m. Web výrobce: http://www.jn-kites.com/

Zatím max. spokojenost, uvidíme co letos na vodě, ale věřím tomu. Nebudu tu popisovat nějaké podrobnosti neb nemyslím, že jsem dostatečně objektivní a zkušený ;)

Kiteři: 
3.5
Váš hlas: Žádná Průměr: 3.5 (2 hodnocení )

JN Semi Freddo 2007

Rok výroby: 
2007

JN Semi Freddo Kite SemiFredo (italsky = napůl zmrzlý) je komorový drak s otevřenýma komorama, který kombinuje vynikající depower mo?nosti, jednoduché ovládání a klidné letové vlastnosti nafukovacích draků s jednoduchým startováním a přistáváním komorových draků. Jeho rychlost otáčení, snadná ovladatelnost s malým tlakem na bar dělají ze SF vynikajícího free-style draka vhodného pro snowkiting.

velikosti:6,9,12m

0
Váš hlas: Žádná

PKD Combat 2009

Rok výroby: 
2009

  Špičkový závodní kite. Pokud toužíte po rychlosti - špička ve své třídě Vnitřní diagonální výztuhy jsou na každém žebru pro extra stabilitu Velmi vysoký aspect ratio Velmi konkurenční K dispozici v červená, černá nebo modrá !!!Dodává se pouze drak v obalu, příslušenství je nutno dokoupit!!! Vyrobeno ve velikostech 2.4m; 2.9m; 3.5m; 4.2m; 5.0m; 6.0m; 7.2m; 8.6m; 10.3m; 12.4m; 15.4m;

0
Váš hlas: Žádná

Wolkenstürmer Ventura

Rok výroby: 
2009

Ať již rychlá jízda, křižování, draftování, obraty nebo jízda pozadu – žádné dobrodružství není dost odvážné a žádný manévr není obtížný.

0
Váš hlas: Žádná

Wolkenstürmer Electra

Rok výroby: 
2008

Rychlý a výkonný tažný kite pro pokročilé kitery. Nechte se jím zELECTRizovat.

0
Váš hlas: Žádná

Libre Pantera

Rok výroby: 
2008

Velmi oblíbený a spolehlivý kite od prestižní německé firmy Libre. Oblíbenost si získal především v řadách začínajících a rekreačních jezdců, kteří si rádi užívají pohodové jízdy

Propracovaná konstrukce a kvalitní rovnoměrné vyvázání vrchlíku dodává kitu vyvážený výkon pro jízdu, ale i první skoky a polety.

0
Váš hlas: Žádná

HQ Hydra

Rok výroby: 
2008

Kite Hydra je cvičný komorový kite s tzv. uzavřenými komorami. Díky tomuto provedení je určený pro trénování základních cviků s kitem i na vodě - trénink kiteboardingu. Výběr z mnoha velikostí.

0
Váš hlas: Žádná
Syndikovat obsah