Kite server

JOJO WINGS RM+

Rok výroby: 
2004

převzato z www.jojowings.cz

JOJO RM + (RACE MASTER) je  závodní výkonný drak určený zkušeným jezdcům powerkitingu, kteří s ním mohou posunout stávající hranice možného…

Tento typ draka je nástupcem předchozího velmi úspěšného typu JOJO RM, který je držitelem mnoha titulů na evropském i americkém kontinentu. K těm nejvýznamnějším patří titul mistra světa pro roky 2001 a 2003 v kite-skiingu nebo současný světový rekord 122,6 km/h při buggykitingu ustanovený na americkém kontinentu.
Konstrukce a vlastnosti tohoto typu byly navrženy na základě zkušeností s předchozím typem.Vrchlík je standardně vybaven diagonálními prvky, přičemž štíhlost křídla je oproti předchozímu typu vyšší. Výkonný profil je navržen pro vysokou rychlost, tahovou sílu a dosažení vysokého úhlu stoupání. Kromě těchto základních parametrů byl při vývoji tohoto typu navíc kladen důraz na zlepšení letových vlastností. Výsledkem je vyšší komfort pilotáže i pro piloty bez soutěžních zkušeností, perfektní ovladatelnost křídla i v mezních podmínkách a s tím spojené zvýšení rozsahu tahové síly.
Použitá konstrukce, technologie a materiály jsou prověřeny a otestovány v extrémních podmínkách při použití v kombinaci s různými styly powerkitingu.

převzato z www.jojowings.cz
 

velikosti: 8, 10, 12, 14m

5
Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 hodnocení)