Kite server

Buggykiting

Buster Soulfly 4,4m - 4-šňůrový cvičný kite

Rok výroby: 
2012
Buster Soulfly of výrobce PKD je ideální cvičný kite pro začínající i pokročilé kitery, kteří hledají snadno ovladatelného 4 šňůrového draka s výbornými letovými vlastnostmi. Díky těmto charakteristikám je Buster Soulfly používán nespočetným množstvím kitových škol. Buster Soufly je tím pravým drakem pro začínající kitery, kteří chtějí draka pro landkiting, snowkiting i buggykiting, ovšem i pokročilí kiíteři ocení jeho schopnosti a využijí tohoto draka při silnějším větru. Buster Soulfly je dodáván ve velikostech 1,5 - 2,2 - 3,3 a 4,4 metru.
0
Váš hlas: Žádná

JN Semi Freddo 2007

Rok výroby: 
2007

JN Semi Freddo Kite SemiFredo (italsky = napůl zmrzlý) je komorový drak s otevřenýma komorama, který kombinuje vynikající depower mo?nosti, jednoduché ovládání a klidné letové vlastnosti nafukovacích draků s jednoduchým startováním a přistáváním komorových draků. Jeho rychlost otáčení, snadná ovladatelnost s malým tlakem na bar dělají ze SF vynikajícího free-style draka vhodného pro snowkiting.

velikosti:6,9,12m

0
Váš hlas: Žádná

PKD Combat 2009

Rok výroby: 
2009

  Špičkový závodní kite. Pokud toužíte po rychlosti - špička ve své třídě Vnitřní diagonální výztuhy jsou na každém žebru pro extra stabilitu Velmi vysoký aspect ratio Velmi konkurenční K dispozici v červená, černá nebo modrá !!!Dodává se pouze drak v obalu, příslušenství je nutno dokoupit!!! Vyrobeno ve velikostech 2.4m; 2.9m; 3.5m; 4.2m; 5.0m; 6.0m; 7.2m; 8.6m; 10.3m; 12.4m; 15.4m;

0
Váš hlas: Žádná

Wolkenstürmer Ventura

Rok výroby: 
2009

Ať již rychlá jízda, křižování, draftování, obraty nebo jízda pozadu – žádné dobrodružství není dost odvážné a žádný manévr není obtížný.

0
Váš hlas: Žádná

Wolkenstürmer Electra

Rok výroby: 
2008

Rychlý a výkonný tažný kite pro pokročilé kitery. Nechte se jím zELECTRizovat.

0
Váš hlas: Žádná

Libre Pantera

Rok výroby: 
2008

Velmi oblíbený a spolehlivý kite od prestižní německé firmy Libre. Oblíbenost si získal především v řadách začínajících a rekreačních jezdců, kteří si rádi užívají pohodové jízdy

Propracovaná konstrukce a kvalitní rovnoměrné vyvázání vrchlíku dodává kitu vyvážený výkon pro jízdu, ale i první skoky a polety.

0
Váš hlas: Žádná

HQ Hydra

Rok výroby: 
2008

Kite Hydra je cvičný komorový kite s tzv. uzavřenými komorami. Díky tomuto provedení je určený pro trénování základních cviků s kitem i na vodě - trénink kiteboardingu. Výběr z mnoha velikostí.

0
Váš hlas: Žádná

HQ Neo 2008

Rok výroby: 
2008

 NEO je univerzální komorový  kite pokrývající celou šíři záběru Powerkitingu, včetně kitebordingu díky uzavíracím komorám. Ty umožňují Neu bezpečně restart i z vody. Extrémní depower obrovská rychlost otáčení a mohutná stabilita dělají z tohoto kitu horkou novinku ,kterou by jste neměli přehlédnout. Nový bar a barevné lajny jen zvyšují komfort tohoto draka. NEO je"one-kite-solution" pro všechny podmínky, jedno jestli vyrážíte na vodu, sníh nebo pole za barákem!

 

0
Váš hlas: Žádná

JN Prima Donna II 2008

Rok výroby: 
2008

Pro přiblížení výkonu Prima Donny II Vám rád odcituji jednoho z našich prvních nezávislých zkušebních jezdců: „Má prostě všechno! Je to podobné, jako když po nějaké době života v zahraničí potkáte dobrého přítele. PD II se chová velice podobně jako PDI. Velmi rychle zatáčí, tlak nad bar je přesně ten správný a má HLADKÝ tah. Je rovněž velmi příjemná, když jedete vyháknuti. Má uklidňující odezvu baru, dobře si najíždí do skoků, je stabilní a tah v ,,kite loop“ je správně nastaven.

0
Váš hlas: Žádná

JN Da Vinci 2008

Rok výroby: 
2008
  • Da Vinci dokáže jako jediný na světě využít obou systémů restartování z vody se standardním bárem. Pokud jste zaháknuti a drak spadne na náběžku, startujete stejně jako u ,,BOW“ draků tažením za jednu zadní lajnu. Drak se sám otočí. Naopak ve chvíli, kdy provádíte náročné ,,un hook“ triky a neudržíte bár, drak vyvlaje na páté šňůře a hned provede automaticky celý startovací manévr, který známe od ,,C“ draků a čeká na kraji okna bez tahu s jedním uchem na hladině a druhým ve vzduchu. Zaháknete se a draka hned posíláte do vzduchu.
0
Váš hlas: Žádná
Syndikovat obsah