Kite server

BEST Team Yarga 2010

Rok výroby: 
2010

Team Yarga je nekompromisní kite klasické C-shape konstrukce, určený pro wakestylové radikály. Jeho letové vlastnosti ocení hlavně zkušení jezdci se soutěžními ambicemi. Perfektní citlivost ovládání, vražedný zátah v kiteloopech ale taky nemilosrdné prúplachy při jakékoli chybě. Tento drak zkrátka chyby neodpouští.

Velikosti: 5, 7, 9, 11, 13, 15m

styl: wakestyle, freestyle

převzato z www.bestkiteboarding.cz

 

4
Váš hlas: Žádná Průměr: 4 (2 hodnocení )

Komentáře

Obrázek uživatele BeachBoy

čistokrevný Cé

 tenhle drak mě dostal svim designem, když sem ho zkusil bylo rozhodnuto. Je to klasik céčko jaký se dělaly už před lety, jen díky novejm materiálům asi, ztenčili všechny nafukovací části. Takže je o něco rychlejší a má lepší upwind.

S větrnym rozsahem žádná sláva, prostě C ale určitě o něco lepší než model 08 (pozn. 09 žádný C best neušil).

Na sněhu bych uvítal onepump systém, který drak nemá ale zato startuje dobře i bez pátý lajny.Tah na baru je o něco větší.

Pač tohodle draka best prezentuje jako soutěžní, tzn. pro profi ridery, počítá se teda že leash se bude chytat rovnou za chicken loop nebo nad. Z toho plyne snížená bezpečnost.

Tohodle draka původně best nechtěl pustit do prodeje a nechat ho pouze teamovejm jezdcům (proto ten název) ale zastánci céček si ho vyprosili a já sem rád:)