Kite server

E-shop MujBoardShop

 Velice zajímavý E-shop. 

Silůvky

malé letiště, 1x ročně využívané zemědělci, travnatá plocha, využívám pro cvičné lety.

Místo

MČR landkitingu Panenský týnec

Date-time: 
25.10.2013 - 09:00 - 28.10.2013 - 18:00
Závody landkitingu v kategoriich: buggy race, MTB race, MTB freestyle

Císař Winter challenge

Date-time: 
26.01.2013 - 07:30 - 17:15
Spot: 
 26. ledna se v Lyžařském středisku Zadní Telnice a v okolí obce Adolfov po roční pauze opět koná Císař Winter Challenge – extrémní závod tříčlenných štafet. Závodí se ve třech disciplínách - obří slalom, běh na lyžích a snowkiting.  Z minulého ročníku máme na co navazovat a věříme, že závod bude atraktivní jak pro přímé účastníky, tak pro diváky. Po celou dobu konání akce bude ve stanovém městečku – pod slalomákem doprovodný program, DJ, winter bar, gril a občerstvení.

Český pohár v kiteboardingu - course race

Date-time: 
25.08.2012 - 09:30 - 26.08.2012 - 17:00
Spot: 
Závod Českého poháru v kiteboardingu organizovaný Českou Kitovou Federací, Funky Fresh a Mushow.                                   Datum konání: 25.8. - 26.8. 2012
Místo konání: YC Pavlov, Mušov kite beach
Registrace: od pátku 17:00 - 9:00 sobota
Dicsiplíny: course race, okruhový závod
Startovné: 200 Kč
informace na: ceskakitovafederace.cz
 

POWERKITE.CZ

Vybavení pro kiting na eshopu Powerkite.cz. - draci, mountainboardy, longboardy, cviční a akrobatičtí draci a veškeré doplňky

PureKiting.cz - kurzy | půjčovna | testcentrum

Deník: 
ne
Spot: 
Krušné hory jsou ideální lokalitou pro snowkiting. Po tamních Pláních už se nějakou dobu proháníme a před několika lety jsme se rozhodli provozovat kite školu a podělit se s Vámi o dovednosti a zážitky. V naší nabídce jsou Snowkite kurzy, Landkite kurzy a také kiteboard kurzy.

PureKiting - škola | půjčovna | testcentrum

Provozujeme:
  • kurzy - snow / land kitingu v Krušných Horách a v nabídce máme i několik kitesurf kempů a wakeboard kemp pro začátečníky na vodu. 
  • půjčovnu vybavení
  • testcentrum
 
Obrázek uživatele RadekSurf

Kiteboarding na Nechranicích

Deník: 
ne
Spot: 

Sezona na Nechranicích již začala a na loučku v IDENTITY clubu přicházejí noví a noví kiteři, kteří nevědí, jaká tam jsou pravidla. Na Nechranicích je samozřejmě více míst kde si rozbalit svého draka, ale všichni vědí, že nej místo je právě IDENTITY club. Kdo chce využívat loučku v IDENTITY clubu má dvě možnosti, vlastně tři, ale ta třetí je velmi omezená. První z nich je kategorie tzv. „ členství příležitostného “.

GOPR0056.JPG
Syndikovat obsah