Kite server

SW

Farma Vystrkov - Valašsko

TERÉN - otevřená náhorní plošina ZÁZEMÍ - výletnická útulna - kafemat, freewifi

Místo

Dahab - Lagoon

Mekka kiteboardingu a surfaru na Sinai. Dahab Lagoon je obrovska laguna. Do more zabihajici kosa dava obrovske moznosti pro pouzitelne smery vetru. Prevladajici smer vetru od more (SE) se zde da maximalne vyuzit. Zkuseni jezdci mohou vyrazit i za "kosu" na otevrene more. Podel celeho pobrezi je piscita melcina, kde se da bajecne odstartovat. Jsou zde i pujcovny vybaveni jak ja kitesurfing tak windsurfing. Pozor 2-3 dny kolem uplnku obvykle nefouka vitr, jinak fouka porad.

Místo

Tenerife Medano

Pisek, voda a spousta kitu. Idealni misto pro kitesurfing a vitr 300 dni v roce ;).

Místo

Rybník Regent (Chodová Planá)

Jihozápadní břeh rybníka Regent u Chodové Plané má dostatečnou mělčinu, aby se tu dalo pohodlně odstartovat s kitem při každém směru větru. Bohužel na sever od rybníka jsou lesy, takže vyhovujicí směry větru jsou jen W,SW,S,SE . Na rybníce jezdí při vhodném počasí plachetnice i surfy. Na jih od rybníka je planina na které by se dalo při dostatečné sněhové pokrývce jezdit. Ted (26.6.2011) je tam čerstvě posekáno, takže by se asi dalo i na buggy, ale těžko říct jak dlouho to vydrží.

Místo

Posedarje HR

Melcina pobliz Posedarje (Chorvatsko) je dost velka na to aby se tu dalo jezdit temer pri kazdem smeru vetru.

Místo

Letiště Mladá Boleslav

Otevřeno ze všech stran. Občas krtečiny. Pozor na označené pruhy, kde přistávají letadla. :-)

Místo

Fojtovice

Fojtovice jsou dle mého názoru středně velkou lokací. Dá-li se přejíždět z jedné strany cesty na druhou pěkně se projedete po okolí. Z Fojtovic do Adolfova se většinou neudržovanou cestou v zimě nedostanete...musíte jet od Krupky..

Místo

Abertamy

Kite centrum Abertamy

webkamera

Krušnohorská louka rozdělaná elektrickým vedením

2X parkoviště na spotu , kite škola, kite půjčovna, kite bazar, občerstvení, vyhřáté zázemí kite centra

Místo

Col du Petit Saint Bernard

snowkiting spot na Italsko Francouzkých hranicích. Známý jako dějiště snowkiting závodů.

Místo

Raná u Loun - letiště

  prosím v zájmu všech ty co si chtějí na Rané zajezdit ať se předem domluví s p.Krejčím na mailu: krejci_jan [at] o2active [dot] cz . Pokud nestihnou tak je vždy nutné se alespoň nahlásit někomu povolanému na letišti (v budově C), ne na to vlítnout a začít mastit zrovna tu runway, která je vymezená pro přistávání (i když tam zrovna nic neletí !!!). Taky je prej problém s nějakejma kiterama z Lažan, které prosím o obezřetnost při ježdění.

Místo

Syndikovat obsah