Kite server

NE

Safaga

Pekny spot, ubytovaní v hotelu Imperial Shams Resort, kite centrum od Club Mistral

Místo

Posedarje HR

Melcina pobliz Posedarje (Chorvatsko) je dost velka na to aby se tu dalo jezdit temer pri kazdem smeru vetru.

Místo

Letiště Mladá Boleslav

Otevřeno ze všech stran. Občas krtečiny. Pozor na označené pruhy, kde přistávají letadla. :-)

Místo

Obrázek uživatele Jaklis

Traunsee

Tento spot se nachází ve městě Ebensee u přítoku řeky Traun do Traunsee. Na místě ve slunečné dny funguje termika. Ideální podmínky jsou studená noc, ráno teplé bez mráčku a nejlépe, když přifoukne ze SV. Spot funguje hlavně přes léto, rychlost větru při dobrých podmínkách okolo 5-6 m/s. Vítr je stabilní bez nárazů. Pláž pro startování není velká, ale stačí. Při dobrých podmínkách 50 a více kitů. Na SV vítr se jezdí cross-on-shore směrem k přítoku řeky Traun. Tam se potkává proud řeky (cca. 3-4m/s) s větrem (okolo 5m/s) a vytváří ideální podmínky.

Místo

Obrázek uživatele BeachBoy

Crete

Začátkem října jsem měl možnost se na 14 dni podívat na západní část Kréty. I když se vlastně jednalo o bike trip, hračky jsem si vzal samosebou sebou s tim že prozkoumám místní pláže. Na netu toho ohledně kitesurfingu na Krétě moc nebylo, tak jsem netušil co bude. 

Místo

Greece

Fojtovice

Fojtovice jsou dle mého názoru středně velkou lokací. Dá-li se přejíždět z jedné strany cesty na druhou pěkně se projedete po okolí. Z Fojtovic do Adolfova se většinou neudržovanou cestou v zimě nedostanete...musíte jet od Krupky..

Místo

Abertamy

Kite centrum Abertamy

webkamera

Krušnohorská louka rozdělaná elektrickým vedením

2X parkoviště na spotu , kite škola, kite půjčovna, kite bazar, občerstvení, vyhřáté zázemí kite centra

Místo

Col du Petit Saint Bernard

snowkiting spot na Italsko Francouzkých hranicích. Známý jako dějiště snowkiting závodů.

Místo

Raná u Loun - letiště

  prosím v zájmu všech ty co si chtějí na Rané zajezdit ať se předem domluví s p.Krejčím na mailu: krejci_jan [at] o2active [dot] cz . Pokud nestihnou tak je vždy nutné se alespoň nahlásit někomu povolanému na letišti (v budově C), ne na to vlítnout a začít mastit zrovna tu runway, která je vymezená pro přistávání (i když tam zrovna nic neletí !!!). Taky je prej problém s nějakejma kiterama z Lažan, které prosím o obezřetnost při ježdění.

Místo

Col du Lautaret

Tradiční spot ve Francii pro konání mezinárodních snowkiting závodů Snowkitemasters.

Místo

Syndikovat obsah