Kite server

Raná u Loun - letiště

  prosím v zájmu všech ty co si chtějí na Rané zajezdit ať se předem domluví s p.Krejčím na mailu: krejci_jan [at] o2active [dot] cz . Pokud nestihnou tak je vždy nutné se alespoň nahlásit někomu povolanému na letišti (v budově C), ne na to vlítnout a začít mastit zrovna tu runway, která je vymezená pro přistávání (i když tam zrovna nic neletí !!!). Taky je prej problém s nějakejma kiterama z Lažan, které prosím o obezřetnost při ježdění. Máme zájem na tom pořádat na Raný nejedny závody ročně a chceme aby nám vycházeli vstříc tak jako doposud. Je to super prostor se skvělym zázezím, tak si to neposerme, jako se stalo jinde....   Díkes, Lafoun. AČP."

 

Místo

Komentáře

provoz letiště

Dobrý den,

Tento víkend rada Aeroklubu Raná projednávala Váš požadavek, zda-li by bylo možné, na našem letišti, si občas "zajezdit" landkiting.
Výsledek je:
Jednotlivé "návštěvy" nejsou možné - z důvodu bezpečnosti našeho letového provozu. Je možná pouze, "hromadná" akce, kdy nám bude dopředu znám termím, který odsouhlasíme a osoba, která bude ručit za celou akci a koordinaci s naším provozem. Pokud by jste chtěli u nás takovouto akci pořádat, jako třeba závody, tak pošlete požadavek, třeba na ranainfo [at] lkra [dot] cz, a postupně domluvíme detaily a podmínky - stejně, jako tomu bylo v případě říjnového českého poháru.

Jan Krejčí, Ak Raná