Kite server

Kiteboarding

Safaga

Pekny spot, ubytovaní v hotelu Imperial Shams Resort, kite centrum od Club Mistral

Místo

Dahab - Lagoon

Mekka kiteboardingu a surfaru na Sinai. Dahab Lagoon je obrovska laguna. Do more zabihajici kosa dava obrovske moznosti pro pouzitelne smery vetru. Prevladajici smer vetru od more (SE) se zde da maximalne vyuzit. Zkuseni jezdci mohou vyrazit i za "kosu" na otevrene more. Podel celeho pobrezi je piscita melcina, kde se da bajecne odstartovat. Jsou zde i pujcovny vybaveni jak ja kitesurfing tak windsurfing. Pozor 2-3 dny kolem uplnku obvykle nefouka vitr, jinak fouka porad.

Místo

Tenerife Medano

Pisek, voda a spousta kitu. Idealni misto pro kitesurfing a vitr 300 dni v roce ;).

Místo

Rybník Regent (Chodová Planá)

Jihozápadní břeh rybníka Regent u Chodové Plané má dostatečnou mělčinu, aby se tu dalo pohodlně odstartovat s kitem při každém směru větru. Bohužel na sever od rybníka jsou lesy, takže vyhovujicí směry větru jsou jen W,SW,S,SE . Na rybníce jezdí při vhodném počasí plachetnice i surfy. Na jih od rybníka je planina na které by se dalo při dostatečné sněhové pokrývce jezdit. Ted (26.6.2011) je tam čerstvě posekáno, takže by se asi dalo i na buggy, ale těžko říct jak dlouho to vydrží.

Místo

Posedarje HR

Melcina pobliz Posedarje (Chorvatsko) je dost velka na to aby se tu dalo jezdit temer pri kazdem smeru vetru.

Místo

Imperial shams abu soma

U hotelu Imperial shams abu soma je plně vybavené kite centrum s veškerým zázemím a službami pro kitery.

Místo

Chorvatsko - NIN

Písčité pláže,mělká voda to je Kitespot v Corvatském městečku Nin.

Místo

Kos-Tigaki

Na okraji letoviska Tigaki. Od června dozáří na pláži uschovna a pujčovna kite vybavení,česká kite škola.www.kite-skola.cz

Místo

Karvinske-More

 Kiteboarding pri JJZ,snad i pri jinem smeru.(zatim neodskouseno)par skoku dosti gusty

Místo

Obrázek uživatele Jaklis

Traunsee

Tento spot se nachází ve městě Ebensee u přítoku řeky Traun do Traunsee. Na místě ve slunečné dny funguje termika. Ideální podmínky jsou studená noc, ráno teplé bez mráčku a nejlépe, když přifoukne ze SV. Spot funguje hlavně přes léto, rychlost větru při dobrých podmínkách okolo 5-6 m/s. Vítr je stabilní bez nárazů. Pláž pro startování není velká, ale stačí. Při dobrých podmínkách 50 a více kitů. Na SV vítr se jezdí cross-on-shore směrem k přítoku řeky Traun. Tam se potkává proud řeky (cca. 3-4m/s) s větrem (okolo 5m/s) a vytváří ideální podmínky.

Místo

Syndikovat obsah