Kite server

Buggykiting

Letiště Mladá Boleslav

Otevřeno ze všech stran. Občas krtečiny. Pozor na označené pruhy, kde přistávají letadla. :-)

Místo

SURF CLUB BAR

Nový SURF CLUB BAR! Otevíráme již dnes 19.2.! Adresa Mánesova 60, Praha 2. Těšte se na super ceny, stylizovaný interiér- surfing, kiting, snow, wakeboard, ... Promítání, fotbálek, jukebox, indoboard soutěže!! Otevřeno od 16:00 do 02:00. Kontakt: surf-club [at] seznam [dot] cz.

Místo

Abertamy

Kite centrum Abertamy

webkamera

Krušnohorská louka rozdělaná elektrickým vedením

2X parkoviště na spotu , kite škola, kite půjčovna, kite bazar, občerstvení, vyhřáté zázemí kite centra

Místo

Obrázek uživatele Hanyz

Brno - Slatina

Bývalé sportovní letiště, velký spot jezditelný na snad všechny směry větru. Co by kamenem dohodil z centra Brna, stejně tak kousek od sjezdu z D1.

 

Více info viz link

Místo

Obrázek uživatele Hanyz

Příbor

Modelářské letiště na kraji Příbora, kde mimo "golfový trávníček" kiteři modelářům nevadí, naopak kitungu vesměs fandí. Idelání směr větru je severozápad, který je kolmý na dlouhou hranu obdélníkové plochy. Jihovýchod je zde hodně poryvový.

 

Více infa a návod, jak se na místo dostat, naleznete v linku níže

 

Místo

Raná u Loun - letiště

  prosím v zájmu všech ty co si chtějí na Rané zajezdit ať se předem domluví s p.Krejčím na mailu: krejci_jan [at] o2active [dot] cz . Pokud nestihnou tak je vždy nutné se alespoň nahlásit někomu povolanému na letišti (v budově C), ne na to vlítnout a začít mastit zrovna tu runway, která je vymezená pro přistávání (i když tam zrovna nic neletí !!!). Taky je prej problém s nějakejma kiterama z Lažan, které prosím o obezřetnost při ježdění.

Místo

Nouzové letiště Radim

Soukromé letiště, které je po dohodě s majitelem možné využít pro kiting.

Gwithian,Cornwall

Další 4 km dlouhá písečná pláž na severu cornwallu v zálivu St.Ives, kde odliv dosahuje až 200metrů. Voda --kitesurfing, surfing, pláž--- buggy a mtb. Lepší je jezdit na východní část pláže , která není tolik okupovaná dovolenkářema. Pozor ve vodě je pár větších skal, které nejsou viděl při přílivu.

Místo

Daymer Bay, Cornwall

Písečná pláž v zálivu a ústí řeky Camel, skvělá hlavně pro začínající kitesurfaře. O prázdninách je kitesurfing mezi 10 až 18 hod. zakazán. Při odlivu další místo na buggy či mtb. Pláž sousedí s pláží Polzeath, která je jedna z nej  na surfing v Cornwallu. V létě tu můžete potkat prince Charlese, který jezdí do sousední vesničky Rock na dovolenou !!! :-)

Místo

Perranport,Cornwall

........ 3 míle dlouhá písečná pláž skvělá  jak na surfing  tak kitesurfing a landkiting. Na land  je dost místa hlavně při odlivu. Pláž střežená lifeguardama, ubytovaní, camping a restauračky hned u pláže. Parking se u pláže platí. Teplota vody do 18st v létě. Nádherné místo na cornish riviéře.

Místo

Syndikovat obsah