Kite server

Buggykiting

Obrázek uživatele Lukas - Syta Sport

Samotné sedačky na buggy

Deník: 
ne

 Pro zvýšený zájem o samostatné sedačky na kitebuggy jsme připravili samostatnou sekci, kde naleznete kompletní nabídku samostatných sedaček na kitebuggy.

http://sport.syta.cz/cz/eshop/katalog/75-kitebuggy-buggykiting/76-buggy-kitebuggy/193-prislusenstvi-na-kitebuggy/564-sedacky-na-kitebuggy/

 

FreaiteFest Milowitz 28.-31.10.2010

Deník: 
ne
Spot: 
Kiter: 
Ve dnech 28. - 31.10.2010 pořádá Asociace českého powerkitingu na bývalém vojenském letišti v Milovicích (35km z Prahy) 5.open mistrovství ČR v landkitingu a buggykitingu. Milovické letiště nabízí kombinaci travnatého povrchu s 2,5 km dlouhou betonovou runwayí, což zaručuje atraktivní závod buggynářů i mountainboardistů. Mistrovství je letos organizováno na 4 dny, přes čtvrteční svátek, což zaručuje vysokou pravděpodobnost odjetí kvalitního závodu.

SURF CLUB BAR

Deník: 
ne
Spot: 
Nový SURF CLUB BAR! Otevíráme již dnes 19.2.! Adresa Mánesova 60, Praha 2. Těšte se na super ceny, stylizovaný interiér- surfing, kiting, snow, wakeboard, ... Promítání, fotbálek, jukebox, indoboard soutěže!! Otevřeno od 16:00 do 02:00. Kontakt: surf-club [at] seznam [dot] cz.
Obrázek uživatele BeachBoy

Kitesurfing Rules – Part I: Right of way

Deník: 
Deník
Deník od-do: 
03.02.2010 - 04.02.2011

 

Obrázek uživatele k

Oprava přetržené šňůry

Deník: 
ne

Ideální oprava přetržené šňůry je samozřejmě výměna, ale co když nová lajna není po ruce? V takovém případě může den zachránit možná zrovna tahle opravička. Samozřejmě, že pevnost opravené šňůry je nižší, než nové, takže opatrně a s rozmyslem!

Obrázek uživatele k

Buggy - výroba, plánky

Hned na začátek - pokud se mrknete po nabídce na našem trhu, myslím, že hodně silně stojí za to uvažovat o tom, jestli by nebylo lepší směřovat své úsilí do oboru kterým umíte vydělat nějakou kačku a za tu si koupit normální komerční výrobek.
 

Obrázek uživatele k

Kite - řízení, základy ovládání

Deník: 
ne

Než vůbec začnete pomýšlet na nějaké ježdění na něčem, je bezpodmínečně nutné, abyste uměli dokonale ovládat draka.

V každé situaci!

Nejlíp i poslepu!

 

Syndikovat obsah