Kite server

Phd thesis in english for specific purposes

Deník: 
Deník

Místo


Summer homework for 7th graders

Deník: 
Deník

Místo


Capital punishment research paper introduction

Deník: 
Deník

Místo


Thesis dna repair

Deník: 
Deník

Místo


Intro paragraph for college application essay

Deník: 
Deník

Místo


PureKiting.cz - kurzy | půjčovna | testcentrum

Deník: 
ne
Spot: 
Krušné hory jsou ideální lokalitou pro snowkiting. Po tamních Pláních už se nějakou dobu proháníme a před několika lety jsme se rozhodli provozovat kite školu a podělit se s Vámi o dovednosti a zážitky. V naší nabídce jsou Snowkite kurzy, Landkite kurzy a také kiteboard kurzy.
Obrázek uživatele RadekSurf

Kiteboarding na Nechranicích

Deník: 
ne
Spot: 

Sezona na Nechranicích již začala a na loučku v IDENTITY clubu přicházejí noví a noví kiteři, kteří nevědí, jaká tam jsou pravidla. Na Nechranicích je samozřejmě více míst kde si rozbalit svého draka, ale všichni vědí, že nej místo je právě IDENTITY club. Kdo chce využívat loučku v IDENTITY clubu má dvě možnosti, vlastně tři, ale ta třetí je velmi omezená. První z nich je kategorie tzv. „ členství příležitostného “.

GOPR0056.JPG

Snowkite Fest 2011, 10.-11.12.2011

Deník: 
ne
Spot: 
 Funky Fresh a Mushow Vás zve na první otevřený snowkite festival „Snowkite Fest 2011“.Festival je ideální možností pro veřejnost vidět a popřípadě i 

kitenavigator.com - Přehledný přehled kitespotů

Deník: 
ne
Byl spuštěno nový web, který se klade za cíl sbírat spoty pro powerkiting v ČR, SR a dostupném okolí - kitenavigator.com. Web by měl být tvořen komunitou, čili každý může přidat svůj homespot. Spoty se dají komentovat a hodnotit. Jsou dělěny na land / snow / wake powrkiting a jsou přehledně zobrazeny na mapě.
 
Obrázek uživatele Lukas - Syta Sport

Samotné sedačky na buggy

Deník: 
ne

 Pro zvýšený zájem o samostatné sedačky na kitebuggy jsme připravili samostatnou sekci, kde naleznete kompletní nabídku samostatných sedaček na kitebuggy.

http://sport.syta.cz/cz/eshop/katalog/75-kitebuggy-buggykiting/76-buggy-kitebuggy/193-prislusenstvi-na-kitebuggy/564-sedacky-na-kitebuggy/