Kite server

PureKiting.cz - kurzy | půjčovna | testcentrum

Deník: 
ne
Spot: 
Krušné hory jsou ideální lokalitou pro snowkiting. Po tamních Pláních už se nějakou dobu proháníme a před několika lety jsme se rozhodli provozovat kite školu a podělit se s Vámi o dovednosti a zážitky. V naší nabídce jsou Snowkite kurzy, Landkite kurzy a také kiteboard kurzy.
Obrázek uživatele RadekSurf

Kiteboarding na Nechranicích

Deník: 
ne
Spot: 

Sezona na Nechranicích již začala a na loučku v IDENTITY clubu přicházejí noví a noví kiteři, kteří nevědí, jaká tam jsou pravidla. Na Nechranicích je samozřejmě více míst kde si rozbalit svého draka, ale všichni vědí, že nej místo je právě IDENTITY club. Kdo chce využívat loučku v IDENTITY clubu má dvě možnosti, vlastně tři, ale ta třetí je velmi omezená. První z nich je kategorie tzv. „ členství příležitostného “.

GOPR0056.JPG

Snowkite Fest 2011, 10.-11.12.2011

Deník: 
ne
Spot: 
 Funky Fresh a Mushow Vás zve na první otevřený snowkite festival „Snowkite Fest 2011“.Festival je ideální možností pro veřejnost vidět a popřípadě i 

kitenavigator.com - Přehledný přehled kitespotů

Deník: 
ne
Byl spuštěno nový web, který se klade za cíl sbírat spoty pro powerkiting v ČR, SR a dostupném okolí - kitenavigator.com. Web by měl být tvořen komunitou, čili každý může přidat svůj homespot. Spoty se dají komentovat a hodnotit. Jsou dělěny na land / snow / wake powrkiting a jsou přehledně zobrazeny na mapě.
 
Obrázek uživatele Lukas - Syta Sport

Samotné sedačky na buggy

Deník: 
ne

 Pro zvýšený zájem o samostatné sedačky na kitebuggy jsme připravili samostatnou sekci, kde naleznete kompletní nabídku samostatných sedaček na kitebuggy.

http://sport.syta.cz/cz/eshop/katalog/75-kitebuggy-buggykiting/76-buggy-kitebuggy/193-prislusenstvi-na-kitebuggy/564-sedacky-na-kitebuggy/

 

Obrázek uživatele k

Kite - řízení, základy ovládání

Deník: 
ne

Než vůbec začnete pomýšlet na nějaké ježdění na něčem, je bezpodmínečně nutné, abyste uměli dokonale ovládat draka.

V každé situaci!

Nejlíp i poslepu!

 

Obrázek uživatele k

Oprava přetržené šňůry

Deník: 
ne

Ideální oprava přetržené šňůry je samozřejmě výměna, ale co když nová lajna není po ruce? V takovém případě může den zachránit možná zrovna tahle opravička. Samozřejmě, že pevnost opravené šňůry je nižší, než nové, takže opatrně a s rozmyslem!

Obrázek uživatele Lukas - Syta Sport

Freestyle Kite Libre RADICAL 12,0m - AKCE!!!

Deník: 
ne

Radical 12,0 je vlajková loď na depoweru od značky LIBRE. Pro nadcházející snowkitingovou sezonu jsme se snažili cenu tohoto draka sundat co nejníže a výsledek je ohromující...cena draka se snížila z původních 26544kč na nuvěřitelných 20969kč za 12,0m.

více ZDE . . .