Kite server

KITEBOARDING.CZ ZAVÍRÁK´09

Date-time: 
26.09.2009 - 10:00 - 28.09.2009 - 16:00
Spot: 

HARAKIRI kite beach v Šakvicích na Novomlýnské nádrži na jižní Moravě bude poslední zářiový víkend plná kitů. Koná se tam 26. - 28. záříakce KITEBOARDING.CZ ZAVÍRÁK´09. Všichni kite nadšenci se mohou i díky firmě HARAKIRI kite kurzy těšit na bohatý program za doprovodu dobrého jídla, pití i muziky: volné kiteboarding pojezdy na vodě, buggykiting a landkiting na přilehlé travnaté ploše, veřejný kite bazar, ZDARMA discovery kite kurz a prezentace a testy kite vybavení od firem Naish, Flysurfer, Peter Lynn a Nobile, promítání fotek z Vašich letních kite výletů, soutěž o kite kurz atd. Vstup na akci je zdarma.


Pojďte si zajezdit, prodat své staré kite nádobíčko nebo jetinu koupit, obmrknout nebo testnout nové kity, při pivku, vínku nebo grilu s kámoši probrat poslední nebo chystané výjezdy za větrem, poprvé si vyzkoušet kite a seznámit se s lidmi, kteří vás do kiteboardingu, snowkitingu nebo buggykitingu mohou profesionálně zasvětit nebo si přijeďte najít nové kite kámoše nebo si prostě jen poležet u vody, zahrát petanque, vyhrát kite kurz a užít příjemný víkend nejen s kiteboardingem. Těšíme se na Vás!

KDY A KDE: 
Sobota, neděle a pondělí (st. svátek) 26.- 28. září 2009 - HARAKIRI kite beach Šakvice, Nové Mlýny III, jižní Morava (GPS: 48°52'12.48"N; 16°43'31.85"E, mapa zde

PROGRAM sobota a neděle od 10:00 do ??? hod., pondělí od 10:00 do 16:00 hod.: 
- testy kite vybavení NAISH, NOBILE, PETER LYNN a FLYSURFER na suchu i na vodě. 
- veřejný kite bazar – prodej si nebo kup jeté výbavčo
- ZDARMA discovery kite kurz od HARAKIRI kite kurzy (létání s cvičnými kites v průběhu celé akce)
- riding a exhibice – ukaž co v tobě je!
- landkiting a buggykiting na přilehlé travnaté ploše 
- přednášky o bezpečnosti pro začátečníky i POKROČILÉ
- promítání kite fotek - dovez své kite fotky (na CD, flashdisk apod.) a ukaž se kámošům
- sobotní párty s RED BULL, nedělní pařba s neodolatelnou dvojicí EVOU a VAŠKEM 
- grilování, pivo, víno, muzika d.n.a Sound - DJ Baloo + hosté, tanec, pokec... 
VSTUP NA AKCI ZDARMA. Akce proběhne za každého počasí! Program se může na základě počasí změnit! Testy vybavení na vodě jsou podmíněny schopností vrátit se do místa startu! Testy veškerého vybavení jsou podmíněny dostatečnými schopnostmi ovládat kite a použitím vlastního trapézu. Akce na vlastní nebezpečí.

JAK SE NA AKCI DOSTANETE: 
HARAKIRI kite beach Šakvice 1. směrem od Olomouce: po dálnici D1 z Výškova do Brna, odbočte směrem na Bratislavu (dálnice D2), po cca 40km exit Hustopeče, dále směrem na Šakvice, v Šakvicích k hrázi, za hrází doprava podél vody až k autokempu UNICAMP 
2. směrem od Prahy: po dálnici D1 z Prahy do Brna, dále směrem na Bratislavu (dálnice D2), po cca 40km exit Hustopeče, dále směrem na Šakvice, v Šakvicích k hrázi, za hrází doprava podél vody až k autokempu UNICAMP 
3. směrem od Bratislavy: po dálnici D2 na Brno, po cca 40km exit Hustopeče, dále směrem na Šakvice, v Šakvicích k hrázi, za hrází doprava podél vody až k autokempu UNICAMP.
GPS: 48°52'12.48"N; 16°43'31.85"E, mapa zde

UBYTOVÁNÍ: 
HARAKIRI kite beach Šakvice - přímo u pláže v chatkách, stanech, caravanech:www.unicamp.cz, objednávky na +420 720 132 988. DOPORUČUJEME VČASNOU REZERVACI!

PODPORA AKCE: 
KITEBOARDING.CZ, NAISH, NOBILE, FLYSURFER, GUL, PETER LYNN, HARAKIRI kite kurzy, UNICAMP

Aktuální informace o akci sledujte na www.kiteboarding.cz. Fotky z jarní akce HARAKIRI KITEBOARDING FEST´09 můžete shlédnout tady.

Těšíme se na setkání,

Váš team HARAKIRI kite kurzy