Kite server

Kite Wildlife Camp 28.1. - 30.1. Černá v Pošumaví

Date-time: 
29.01.2011 - 09:00 - 30.01.2011 - 16:00
Spot: 

Přestože nás postihla minulý týden obleva a většina závodů je odložena, tak našim německým kolegům počasí přeje. Na tento víkend 29.-30.1.2011 je naplánována velká kite testovací akce na Lipenské jezeře. Celá akce se koná na známém místě v Černé Pošumaví před hotelem Racek. Jedná se již o sedmý ročník této akce, která se poprvé bude konat na Lipně!

Orgánizátoři slibují testování vybavení značek Ozone, North, Nobile, Flysurfer, Wainman, Liquid Force, Peter Lynn.

Česká komunita se zúčastní také. Pod vlajkou All-boards bude možnost otestovat veškeré vybavení od firmy Ozone a Mystic. Zároveň proběhne i další runda snowkite a basic-kite kurzů přímo na Lipenské přehradě. Tedy pro všechny, kdo se chtějí dozvědět o snowkitingu co nejvíc, případně i na vlastní kůži vyzkoušet řádnou dávku adrenalinu, v sobotu hledejte vlajku All-Boards.

Na večer je nachystaná párty a promítání videí, což je oblíbená aktivita všech kiterů :o). Můžeme ukázat, že i český pro-zewling dosahuje mezinárodních kvalit!!!

Nebudem to víc protahovat,  kdo se chce o víkendu pobavit, zajezdit a otestovat nové nádobíčko NESMÍ na lipenské SNK aréně chybět!!!

 

Pro více info přímo od pořadatelů - check this :  http://surfforum.oase.com/showthread.php?t=98796

Ubytování v hotelu Racek je dle našich informací již obsazené, ale v ostatních penzionech Vás rádi přivítají.