Kite server

3. SYTA KITE TEST DAY 2011

Obrázek uživatele Lukas - Syta Sport
Date-time: 
04.06.2011 - 10:30 - 17:30
Spot: 

 


SYTA KITE SHOP vás zve na 3. Kite test Day 2011

Co je to Kite Test Day?

Na Kite test day mohou dorazit naprosto všichni. Zkušení kiteři si mohou vyzkoušet velké tažné draky (kite). Méně zkušení kiteři si budou moci vyzkoušet některého z řiditelných komorových draků v menších velikostech.

Nezkušení návštěvníci 3.KTD, kteří nemají doposud praxi v ovládání řiditelného draka a zvažují jeho koupi si zde budou moci takové řízení vyzkoušet na vlastní kůži a tím zjistit, jakého draka si vlastně chtějí pořídit a co od jakého draka mohou očekávat.
Pro případné zájemce je možná domluva dovozu objednaného zboží přímo na akci. Výhodou je, že si budete zakoupeného draka moci rovnou vyzkoušet a pokud by vám to náhodou zpočátku nešlo, naučíme vás základy řízení zdarma ...

 

Kdy a kde?

4.6.2011 tradičně na v kiteparku Smeťák u Uhříněvsi od 10:30 do 17:30.
(www.smetak.banda.cz) - stránky kiteparku

3. Kite Test Day 2011 - předběžný termín akce je stanoven na 4.6.2011 (termín může být přeložen podle povětrnnostních podmínek)...tímto vám můžeme téměř zaručit, že bude aspoň trochu foukat a nepojedete na Kite Test Day zbytečně. Pokud nastane změna termínu, bude napsána opět zde.
Kite test day bude začínat v 10:30 a končit v 17:30

 

Jak se dostanu na spot Smeťák?

Doprava autem: Ze silnice, která vede mezi Uhříněvsí a Pitkovicemi odbočíte do ulice Vyderská a po 400 metrech odbočíte na hliněnou cestu a jste pod Smeťákem.

Doprava MHD: Busem č. 267 z metra Háje, výstup na zastávce Betonárka a pak po svejch 1,3 km až na spot.

Co sebou budete potřebovat?

Vůbec nic. Snad jen dobrou náladu. Zkušenější kiteři si mohou však přivézt vlastní mountainboard či buggy, případně vlastní chrániče.

Musím být na Kite test day přihlášen?

Žádné přihlášení ani registrace na Kite test day není nutná. Zůčastnit se může opravdu každý, kdo v den konání bude mít čas a náladu nějakého draka otestovat.

Samozřejmě však bude lepší, když o vás budeme předem vědět, proto nám pošlete jednoduchý email s počtem osob a přibližnou hodinu dostavení na spot. kitetestday [at] syta [dot] czAkci naleznete také na Facebooku ZDE . . .

SYTA KITE SHOP na Facebooku ZDE . . .